FCSAA All-Tournament Team l FCSAA All-State l DI All-Gulf District | DII All-Gulf District l All-Mid-Florida l All-Panhandle l All-Southern l All-Suncoast
FCSAA All-Tournament Team
Infield: Collin Moore, Santa Fe; Tucker Rayburn, Tallahassee; Morgan McCollough, Chipola; Bryan Lavistida, Hillsborough; Andre Walden, Hillsborough
Outfield: Brock Edge, Santa Fe; Jaren Shelby, State College of Florida; Jose Cadenas, Hillsborough; Edmond Americaan, Chipola
Catcher: Max Guzman, Chipola; Austin Bates, Chipola
Designated Hitter: Javier Rosato, Hillsborough
Pitcher: Phillip Sanderson, Chipola; Ryan Fernandez, Hillsborough; Trevor Holloway, Chipola
Bob Perky Pitcher of the Tournament: Phillip Sanderson, Chipola
Bob Zelinski Most Valuable Player of the Tournament: Max Guzman, Chipola
FCSAA Coach of the Year: Jeff Johnson, Chipola
FCSAA All-State
First-team
Infield: C.J. Alexander, State College of Florida; Bryan Lavistida, Hillsborough; Christian Smallwood, Central Florida; Austin James, State College of Florida; Abdel Guadalupe, Broward
Outfield: Kerry Carpenter, St. Johns River State; Jake Randa, Northwest Florida State; Andrew Eyster, Santa Fe; Brian Rey, Miami Dade
Catcher: Max Guzman, Chipola; Blaise Maris, South Florida State
Designated Hitter: Cole Vann, Tallahassee
Pitcher: Yusniel Padron, Miami Dade; Andrew Grogan, Chipola; Zach Attianese, State College of Florida; Max McKinley, Santa Fe
Second-team
Infield: Garrett Mathes, Santa Fe; Cade Westbrook, Santa Fe; Joey Bellini, St. Johns River State; Alec Aleywine, Gulf Coast State; Dustin Harris, St. Petersburg
Outfield: Edmond Americaan, Chipola; Zach Scott, Polk State; Aldrich DeJongh, Hillsborough; Jaren Shelby, State College of Florida
Catcher: Mason Doolittle, Palm Beach State; Seth Caballes, Hillsborough
Designated Hitter: John Pichman, State College of Florida
Pitcher: Justin Sorokowski, Tallahassee; Grant Stewart, Northwest Florida State; Rafael Santos, Broward; Hunter Perdue, State College of Florida
Player of the Year: C.J. Alexander, State College of Florida
Pitcher of the Year: Yusniel Padron, Miami Dade
Fireman of the Year: Jake Kinney, Tallahassee
Defensive Player of the Year: Dustin Baber, Daytona State
Bill Tuten Scholar-Athlete Award: Josh Harper, Central Florida
DI All-Gulf District
Infield: C.J. Alexander, State College of Florida; Christian Smallwood, Central Florida; Bryan Lavistida, Hillsborough; Austin James, State College of Florida
Outfield: Kerry Carpenter, St. Johns River State; Brian Rey, Miami Dade; Andrew Eyster, Santa Fe
Catcher: Max Guzman, Chipola
Designated Hitter: Cole Vann, Tallahassee
Pitcher: Yusniel Padron, Miami Dade; Andrew Grogan, Chipola; Zach Attianese, State College of Florida
Player of the Year: C.J. Alexander, State College of Florida
Pitcher of the Year: Yusniel Padron, Miami Dade
Defensive Player of the Year: Dustin Baber, Daytona State
DII All-Gulf District
Infield: Brad Hession, Pasco-Hernando State; Alex Rodriguez, ASA Miami; Jiancarlos Garcia, ASA Miami; Zach Ghelfi, Pasco-Hernando State
Outfield: Ryan Russell, Pasco-Hernando State; Peter Baldrich, ASA Miami; Caleb Walls, Pasco-Hernando State
Catcher: Luis Chavez, ASA Miami
Designated Hitter: Ariel Diaz, ASA Miami
Pitcher: Tyler Buchanan, Pasco-Hernando State; Sam Prince, Pasco-Hernando State; Dan Nicholls, Pasco-Hernando State
Defensive Player of the Year: Trey Pearce, Pasco-Hernando State
First-team
Infield: Garrett Mathes, Santa Fe; Cade Westbrook, Santa Fe; Christian Smallwood, Central Florida; Joey Bellini, St. Johns River State; Ricky Presno, Central Florida
Outfield: Kerry Carpenter, St. Johns River State; Andrew Eyster, Santa Fe; Brock Edge, Santa Fe; Yorvis Torrealba, Central Florida
Catcher: Hadyn Cano, Santa Fe; Austin Hurwitz, Seminole State
Designated Hitter: David Maberry, Daytona State
Pitcher: Max McKinley, Santa Fe; Devin Hemenway, Santa Fe; Kyle Wiseman, Lake-Sumter State; Jagger McCoy, St. Johns River State
Second-team
Infield: Kobe Barnum, Seminole State; Trey Spratling-Williams, Florida State College at Jacksonville; Robbie Scott, Lake-Sumter State; Tanner May, Central Florida; Nick Romano, St. Johns River State
Outfield: Jake Wright, Seminole State; Blake Marabell, Central Florida; Jarrod Cande, Santa Fe; Angel Padilla, Lake-Sumter State; Nick Romano, St. Johns River State
Catcher: Tanner Clark, Lake-Sumter State; Keiji Parkhurst, Daytona State
Designated Hitter: Luis Medina, Central Florida
Pitcher: Elijah Gill, St. Johns River State; Zach Bryant, Daytona State; Luke Sutko, St. Johns River State; Matt Marini, St. Johns River State
Honorable Mention
Jack Nagy, Daytona State; Riley Wash, St. Johns River State; Tyler Schmidt, Seminole State
Player of the Year: Andrew Eyster, Santa Fe
Pitcher of the Year: Max McKinley, Santa Fe
Fireman of the Year: Garrett Mathes, Santa Fe
Defensive Player of the Year: Dustin Baber, Daytona State
Coach of the Year: Johnny Wiggs, Santa Fe
All-Panhandle Conference
First-team
Infield: Francisco Urbaez, Chipola; Morgan McCullough, Chipola; Brett Wisely, Gulf Coast State; Alec Aleywine, Gulf Coast State; Cory Heffron, Gulf Coast State
Outfield: Jake Randa, Northwest Florida State; Mason Miller, Tallahassee; Edmond Americaan, Chipola; Jacquez Koonce, Gulf Coast State
Catcher: Max Guzman, Chipola; Richard Sorrenti, Pensacola State
Designated Hitter: Cole Vann, Tallahassee
Pitcher: Grant Stewart, Northwest Florida State; Andrew Grogan, Chipola; Phillip Sanderson, Chipola; Justin Sorokowski, Tallahassee
Second-team
Infield: Wilfredo Alvarez, Pensacola State; Fausto Lopez, Pensacola State; Logan Lacey, Tallahassee; Tucker Rayburn, Tallahassee; Julio Carrion, Chipola
Outfield: Miguel Cienfuegos, Northwest Florida State; Kyle Fitzgerald, Northwest Florida State; Tanner Thomas, Tallahassee; Griffin Rivers, Pensacola State
Catcher: Alex Webb, Chipola; Josh Rulli, Pensacola State
Designated Hitter: Jared Howell, Chipola
Pitcher: D.J. Wilkinson, Pensacola State; Trevor Holloway, Chipola; Alex Stobert, Tallahassee; Trever Kilcrease, Gulf Coast State
Player of the Year: Andrew Grogan, Chipola
Pitcher of the Year: Max Guzman, Chipola
Fireman of the Year: Jake Kinney, Tallahassee
Defensive Player of the Year: Julio Carrion, Chipola
Coach of the Year: Jeff Johnson, Chipola
All-Southern Conference
First-team
Infield: Josh Rivera, Miami Dade; Abdel Guadalupe, Broward; Onix Vega, Broward; Dan Camilo, Indian River State; Christian Sanjurjo, Eastern Florida State
Outfield: Alex Carballo, Broward; Brian Rey, Miami Dade; Jowendrick Daantji, Palm Beach State; A.J. Hrica, Indian River State
Catcher: Axel Salgado, Indian River State; Mason Doolittle, Palm Beach State
Designated Hitter: Luis Guerrero, Miami Dade; Hunter Holland, Indian River State
Pitcher: J.P. Williams, Eastern Florida State; Rafael Santos, Broward; Yusniel Padron, Miami Dade; Nelson Alvarez, Miami Dade
Second-team
Infield: Alejandro Rivero, Broward; Jeremiah Adams, Broward; Abdiel Layer, Miami Dade; Evan Morick, Palm Beach State; Jorge Iza, Palm Beach State
Outfield: Paul Castillo, Eastern Florida State; Freddie Matos, Broward; Mike Alicea, Miami Dade; Derek Schwimer, Palm Beach State
Catcher: Shamir Morales, Broward; Jordan Santos, Miami Dade
Designated Hitter: Christian Flint, Palm Beach State; Jose Royas, Miami Dade
Pitcher: Thomas Haggerty, Broward; James Reynolds, Palm Beach State; Zach Zientarski, Palm Beach State; Sam Peralta, Palm Beach State
Player of the Year: Brian Rey, Miami Dade
Pitcher of the Year: Yusniel Padron, Miami Dade
Fireman of the Year: Nick Ferngren, Broward
Defensive Player of the Year: A.J. Hrica, Indian River State
Coach of the Year: Ben Bizier, Broward
All-Suncoast Conference
First-team
Infield: C.J. Alexander, State College of Florida; Austin James, State College of Florida; Bryan Lavistida, Hillsborough; Brett Norwood, South Florida State; Dustin Harris, St. Petersburg
Outfield: Aldrich DeJongh, Hillsborough; Jaren Shelby, State College of Florida; Danny Berg, Polk State; Zach Scott, Polk State
Catcher: Blaise Maris, South Florida State; Seth Caballes, Hillsborough
Designated Hitter: John Pichman, State College of Florida
Pitcher: Zach Attianese, State College of Florida; Hunter Perdue, State College of Florida; Antonio Velez, Hillsborough; Ryan Fernandez, Hillsborough
Second-team
Infield: Pedro Castellano, South Florida State; Trent Sinkfield, Polk State; Alex Brickman, St. Petersburg; Adrian Gomez, Hillsborough; Bryce Hulett, State College of Florida
Outfield: Pierson Lewis, South Florida State; Sam Freitas, Florida SouthWestern; Andrew Mills, St. Petersburg; Javier Rosario, Hillsborough
Catcher: Josh Crouch, State College of Florida; Cody Oerther, Polk State
Designated Hitter: Jacob Stanley, Florida SouthWestern
Pitcher: Billy McKay, Polk State; Chavez Fernander, Polk State; Andrew Jones, State College of Florida; Vince Vannelle, Florida SouthWestern
Player of the Year: C.J. Alexander, State College of Florida
Pitcher of the Year: Zach Attianese, State College of Florida
Fireman of the Year: Kevin Nunez, Hillsborough
Defensive Player of the Year: Austin James, State College of Florida
Coach of the Year: Tim Hill, II, State College of Florida